Bu haber ilgini çekebilir
Taylor Swift ve Harry Styles Ayrıldı Mı?…Taylor Swift Harry Style’ın bebeğine hamile mi?

WowHarry Styles and Taylor Swift play happy families with a baby in Central Park 300x183 Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift hamile mi Taylor Swift hamile haberi Taylor Swift hamile Taylor Swift haylor hamile harry taylor swift harry styles taylor swifti hamile bıraktı harry styles  taylor swift harry styles magazin

Taylor Swift Hamile mi

Söylentiler inanılmaz bir hızla yayılıyor, Taylor Swift ve Harry Styles’ın ailelerinin tanışması ve sürekli beraber aile ziyaretlerine başlamış olmaları söylentileri alevlendiriyor. Bu konuda birşeyler öne sürmek bizi aşar ama durum değerlendirmesi yapalım istedik.

Taylor Swift ve Harry Styles’ın hamilelik söylentilerinin çok hızlı bir şekilde yayılmasını destekleyen şeylerden biri son zamanlarda sürekli beraber kalmaları da olabilir. Muhakkak kendileri olması gerektiği gibi korunuyorlardır ama kim bilir belkide çılgın ikili korunmayı bi kenara bırakalı epey olmuştur =)

Son zamanlarda bir çok ünlü hamilelik ve bebek olaylarıyla gündeme taşınıyor. Umarız yükselen bu trend suistimal edilmiyordur.

Söylentilere göre 23 yaşındaki şarkıcı 1D’ın 18lik yakışıklısı Harry’den zaten bebek bekliyor. İlişkileri oldukça ciddi ve hızlı bir şekilde ilerliyor bu yüzden fanlarıda neye inanıcaklarını şaşırdılar. Bu hafta “Haylor” Swift’in annesiyle birlikte Los Angeles’da alışveriş yapıp beraber vakit geçirirken fotoğraflara yansımıştı ve Swift’de Harry Styles’ın ailesiyle daha önceden zaten tanıştırılmıştı. Swift İngiltere’de 1D’nin Harry’sine yakın bir ev tutma olayına bile girmişti. Yoksa onlarca Hollywood gencinin ardından Taylor bu sefer gerçekten aradığı aşkı Harry Styles’da mı buldu? Ve bu olay sonuncu hızını alamayan Haylor Bebek yollara mı düştü?

Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi 1 223x300 Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift hamile mi Taylor Swift hamile haberi Taylor Swift hamile Taylor Swift haylor hamile harry taylor swift harry styles taylor swifti hamile bıraktı harry styles  taylor swift harry styles magazin

Hayranlardan photoshop girişmleri

Magazin kanalları neler diyor:

Mstarz kendi postunda:

“Haftalık Dünya Gündemi”‘ndeki şu “Taylor Swift Hamile” başlıklarına bakın. “Swift’in reputasyonu böylesi bir olasılığı tamamen reddederken, içerden tanıdıklarından gelen haberler bu yönde değil. Los Angeles Cedars Siani Hastanesindeki doktor tanıdıkların bilgi sızdıranlar Swift’in daha yeni OB/GYN check-up raporunu almak için doktorlara müracaat ettiğini ve doktorlarında kesinlikle onun bi bebek taşığını söylüyor ve Styles’da babası olarak söylentilere ekleniyor. “Kesinlikle, Hamile!” diye WWN’ye başka bir çalışan ayrıca rapor göndermiş.”

Bi saniye durup bir de şu enteresan ve gülünç mevzuya bakın:

“Taylor Swift’in grubundaki davulcuya yakın bir kişinin dediğine göre Taylor, Conor Kennedy’den mi yoksa One Direciton’un Harry Styles’ından mı hamile olduğunu bilmediğini söylemiş. Ve daha bir düzine insanın bu listede yer alabilme ihtimali varmış.”

Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi 300x232 Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift hamile mi Taylor Swift hamile haberi Taylor Swift hamile Taylor Swift haylor hamile harry taylor swift harry styles taylor swifti hamile bıraktı harry styles  taylor swift harry styles magazin

Sanırım bu yorum biraz Taylor Swift’e nefret besleyenlerden geliyor gibi icon smile Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift hamile mi Taylor Swift hamile haberi Taylor Swift hamile Taylor Swift haylor hamile harry taylor swift harry styles taylor swifti hamile bıraktı harry styles  taylor swift harry styles magazin

Bizce durum bunların tamamen FAKE yani sahte olduğu, olay sadece hızını alamayan bi “Taylor Swift Hamile’mi” trendinin yayılmasından ibaret.

Bu hamilelik iddalarına ek olarak,”Famous” dergisi olayları tamamen farklı boyuta taşıyarak sanki durum gerçekmiş gibi göstermeye çalışıyor. Dediklerine göre Taylor Swift’in hamile olduğu tam olarak kesin ama sorun Styles’ın baba olmaktan ölümüne korktuğu ve bu sebepten dolayı kendini kapana kıstırılmış gibi hissettiği ve kendini böyle bir duruma hazır hissetmediği için zor zamanlar yaşadığından bahsetmiş.

Daha önce Harry Styles OK! dergisine yaptığı bir konuşmada  ” İlk deneyimimde kız arkadaşımı hamile bırakmaktan çok korktum. Ama şanslı sayılırdık ve korktuğum başıma gelmedi.” dedi. ‘Womanizer’ lakaplı Harry, böyle şeylerde risk almamanın gerekli olduğunu da sözlerine eklemişti. 18 yaşındaki şarkıcının kısa bir süre önce 32 yaşındaki DJ Lucy Horobin ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Herneyse…

Olaylarla ilgili ne Taylor Swift’ den ne de Harry Styles’ dan tek bir kelime bile yok ama sanırım yayılan trendi doğrulama veya yalanlama amaçlı veye kim bilir belki saklama amaçlı bir açıklama çok yakında gelecektir.

Hayranları dört gözle olaylara kitlenmiş ve açlıkla haber bekliyor. Bazılar fotoşok çalışmalarına başlamış bile icon smile Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift Harry Stylesdan Hamile Mi? Taylor Swift hamile mi Taylor Swift hamile haberi Taylor Swift hamile Taylor Swift haylor hamile harry taylor swift harry styles taylor swifti hamile bıraktı harry styles  taylor swift harry styles magazin

Bizce ortada henüz bir şey yok Swift zaten daha bir ay önce başladı bu ilişkiye. Kaza kurşunu yemişse yapıcak bir şey yok tabi.. Hayırlısı olsun diyoruz ve sabretmenizi öneriyoruz.

Yorumlarda bu konuyu tartışmaktan çekinmeyin lütfen.

5 / 5 stars