snail 300x225 Taylor Swiftden Harry Stylesa Sümüklüböcek Benzetmesi Taylor Swift taylor harry hakkında ne dedi harry styles öpüşmesi harry styles  taylor swift harry styles magazinTaylor Swift Harry Styles’ı sümüklüböceğe benzetti!

Görünüşe göre Directionerler artık Haylor birlikteliğiyle ilgili rahat bir nefes alabilirler çünki ikili birbirini her fırsatta kötülemeye başladı bile.. Son postada Taylor Swift Harry Styles’ın çok kötü öpüşen biri olduğunu iddia etti. Hadi canım sende! icon biggrin Taylor Swiftden Harry Stylesa Sümüklüböcek Benzetmesi Taylor Swift taylor harry hakkında ne dedi harry styles öpüşmesi harry styles  taylor swift harry styles magazin

Swift’in çok yakın bir arkadaşının Hollywood Life’a yaptığı açıklamaya göre Taylor, Harry Styles için “Sümüklüböcek gibi öpüyor” demiş.. Burda sorulması gereken bi soru var o da Taylor Swift sümüklü böceğin nasıl öpüştüğünü nerden biliyor? Bilmemiz gereken başka ilişkileride mi var?

Harry’nin dediğin göre ise Taylor aşırı derece aseksüel ve hiç bir şey yapmasına izin vermemiş. İlk başlarda çok ateşli bir hal sergileyip daha sonra sadece öpücükle yetinmesi gerektiğini hissettirmiş.

Bize göre burda gerçekten normal olmayan şeyler var ve Taylor Swift seviyeyi git gide dibe çekiyor. Bizim Taylor Swift düşmanı olduğumuzu sanmayın ama Harry Styles daha 18 yaşında ve tecrübe etmesi gereken onlarda şey var. Her ay bir sevgili de değiştirmiyor ama malesef birileri kendi huyları doğrultusunda onu buna alıştırdı bile belki… Üstüne birde ulu orta özel deneyimlerini paylaşmaktan çekinmiyor.. Gerçi bu ikisi içinde geçerli =)

5 / 5 stars